Agnė Bilotaitė atveria prabangių namų duris: meilė 16 metų vyresniam milijonieriui ir širdies skausmas paliekant mažylius aukleikita tema: bestselerių autoriaus Alex Monaco kelias į sėkmę (256)

189415
2020 m. vasario 7 d. 12:41
Seimo narė Agnė Bilotaitė mus pasitinka savo prabangiuose namuose prestižiniame sostinės rajone. Agnė nė iš tolo neprimena tipinės dviejų mažylių mamos - makiažas ir dailūs drabužiai - moters kasdienybė.

Tačiau šiandien Agnė prisipažins, kad po jos tobulo gyvenimo įvaizdžiu slepiasi daugybė sunkumų ir kompromisų, kuriuos ji priversta daryti praktiškai kasdien.

Agnės ir jos mylimojo, lenktynininko Ginto Petraus didžiuliuose namuose labiausiai į akis krenta ideali tvarka. Agnė neslepia turinti pagalbininkių, kurios prižiūri buitį ir mažylius.

Kada Agnės vestuvės? Paklausta, ar nesijautė nesaugi gimdydama vaikus be antspaudo pase, Agnė apie sako vyrą atvirai: „Jis nėra tas žmogus, kuris galėtų kažką negero padaryti“.

Antra tema: bestselerių autorius Alexas Monaco pataria lietuviams, kaip prisišaukti sėkmę. Dramatiška gyvenimo istorija ir mokytojas Prancūzijoje, kardinaliai pakeitęs Alexo asmenybę.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi