Ignas Gelžinis gerai pažįsta 1000 kilometrų lenktynių atmosferą Palangoje. Jo valdomas automobilis „Porsche 911 GT3 CUP 997“ iki 100 km/h įsibėgėja per 3,5 sekundės.

Palanga man – ne poilsis paplūdimyje ir ne linksmybės vasaros sostinėje. Palanga – tai sunkus darbas, kuris kitiems gali būti nesuvokiamas. Bet tai – mano paties pasirinkimas“, – tvirtina 26 metų Ignas Gelžinis, kuris ilgoms lenktynėms ruošiasi ne tik prie automobilio vairo – jaunosios kartos lenktynininkas pamėgo triatloną, todėl daug laiko praleidžia baseine, bėgimo trasoje ir ant dviračio treniruoklio.

Sportininkas sako dėl smagumo apskaičiavęs, kad trys valandos ant dviračio išsunkia tiek energijos, kiek šaldytuvas sunaudoja per dvi dienas. I. Gelžinis džiaugiasi, kad savo pavyzdžiu per socialinius tinklus jis įkvepia kitus žmones rinktis tobulėjimo kelią, siekti aukštų tikslų ir išbandyti save.

Patalpą, kurioje stovi I. Gelžinio treniruoklis-dviratis, jis juokais vadina skausmo kambarėliu.

Skausmo kambarėlį renkuosi žinodamas, kad sunkus darbas visada duoda rezultatą. Minu visą žiemą, treniruotės gali trukti iki 3 valandų ir ilgiau, būna beprotiškai sunku, tačiau negaliu simuliuoti. Ką tada sakyčiau draugams, jeigu per varžybas pasirodyčiau prastai?", - sako lenktynininkas.

Visą tekstą skaitykite čia.