Jūs rimtai? Vaitulionis – apie skandalus ir naujienas (7)

26978
2021 m. sausio 22 d. 09:18
Termometrų stulpeliai leidosi gerokai žemiau nulio, tačiau lietuvių tai neišgąsdino, jie ne rogutes, o maudymosi kostiumėlius griebė ir šoko maudytis į eketes.

Vis dėlto, nors daugelio įžymybių kūnai buvo atvėsę, feisbuke buvo karšta. Čia diskusiją užvirė žurnalistas Rimas Bružas, užsipuolęs kolegę žurnalistę Rimantę Kulvinskytę. Ši istorija keliauja į advokatų rankas, tačiau istorijų šią savaitę netrūko.

Prasideda dar viena eurovizinė istorija. Kas šįmet atstovaus Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“? Ar grupei „The Roop“ bus suteiktas dar vienas šansas?

O kokią istoriją matysime Seime? Čia kunkuliuoja aistros dėl Antano Guogos, kuris norėjo atsisakyti Seimo nario mandato, tačiau nepasirodė VRK posėdyje, tačiau ši istorija tuo nesibaigia – ar gali būti, kad jam bus keliama apkalta? O kas laukia Petro Gražulio, kurį kultūros atstovai nori išversti iš posto Seimo Kultūros komitete?

Lietuviškos politikos aistros nuaidėjo ir iki pat Briuselio. Homofobiškais pasisakymais šalį sukrėtęs europarlamentaras Viktoras Uspaskichas buvo išmestas iš frakcijos, nors ir išplatino viešą atsiprašymo laišką. Tačiau daugiausia viso pasaulio dėmesio šią savaitę sulaukė kitas politinis įvykis – Joe Bideno inauguracija.

O kas dar gero įvyko Lietuvoje? Kauniečiai smaginosi skęsdami su visu automobiliu Kauno mariose, STT jau prabilo apie juodosios COVID-19 vakcinos rinkos grėsmes, o Vyriausybė atsisakė patvirtinti tryliktosios pensijos idėją.

O apie viską išsamiai ir ironiškai šį penktadienį laidoje „Jūs rimtai?“ kalbėsime su komunikacijos specialistu Saugirdu Vaitulioniu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai