Jūs rimtai? Užkalnis – apie karantiną, Gražulį ir Gurevičiūtę (3)

20271
2021 m. balandžio 16 d. 08:00
Šį kartą laida „Jūs rimtai?“ sveikinsis iš namų! Ir ne dėl smagumo, o dėl kolektyve užfiksuotų kelių koronaviruso atvejų. Darbai tęsiasi, bet ar žiūrovai dar nepavargo apžiūrinėti žurnalistų namus per šiuos pandeminius metus?

Pandemija koreguoja ne tik darbus, ji gerokai pakeis ir princo Philipo laidotuves. Nors atsisveikinimas vyks karališkai, britai negalės išeiti į gatves. Net gėlių našle likusi karalienė prašė nenešti prie rūmų vartų.

Bet grįžkime į Lietuvą. Čia, vis dar kovojant su pandemija, visuomenės dėmesį traukia ne kas kitas, o... to siekiantys asmenys. Influencerė Gintarė Gurevičiūtė prisipažino, kad prieš pusmetį sirgo COVID-19. Šis faktas greičiausiai būtų praslydęs pro ausis, jei ne jo aplinkybės. G. Gurevičiūtė greičiausiai jau sirgo tuomet, kai skandalingame įraše ragino sekėjus keliauti ir pati buvo kelionėje, o vėliau, kai jai labai pablogėjo, nesityrė ir į ligoninę nevyko, nes bijojo skandalo.

O dabar pasvarstykime, ar šią savaitę galėjo nutikti kas nors skandalingiau? Pasirodo, galėjo. Štai Seimo narys Petras Gražulis nusifilmavo „reklaminiame vaizdo klipe“, kuriame šokinėjo pagal dainą „Kas nešokinės“.

Tai greičiausiai buvo paskutinis pašokinėjimas pagal šią dainą, nes VLKK šią savaitę pagaliau neigiamai įvertino žodžio „pederastas“ vartojimą. Jo nebegalima vartoti viešoje erdvėje kalbat apie homoseksualius asmenis.

Šoko šią savaitę ne tik Seimo narys, šoko ir nelegalų vakarėlį surengę vilniečiai. Tiksliau – ERASMUS programos studentai. 89-iems surašyti baudos protokolai. Bet ne tik studentai šoko vakarėlyje. Verslininkė Vidmantė Martikonytė ne tik neslėpė, kad dalyvavo nelegaliame vakarėlyje, ji filmavo kaip bandė nesėkmingai slėptis nuo policijos, o kalbinama žurnalistų tvirtino, kad pašokti po tiek besitęsiančio karantino buvo tikrai smagu.

Renginiai šiuo metu sulaukia nemažai dėmesio, tad visai nenuostabu, kad atgrasiai apie M.A.M.A. dar netyla. Šį kartą savo sprendimą paviešino Konkurencijos taryba, kuri tvirtina, kad Kauno savivaldybė greičiausiai neteisėtai suteikė paramą M.A.M.A. organizatoriams. Nors Kauno savivaldybė mano kitaip.

Ir nors skandalas veja skandalą, svarbiausia dabar – visuomenės sveikata. Tad vienus piktino, o kitus džiugino eilės prie vakcinavimo centrų. Nors eilės ir minios rinkosi ne tik prie vakcinos. Vos leidus važiuoti kur tik norisi, pusė Lietuvos patraukė į Palangą. Koks magnetas ten įstatytas, kad visus taip traukia?

Neberibojamas judėjimas – tik vienas iš karantino laisvinimų. Vyriausybė planuoja tolesnius žingsnius ir dalijasi tuo su visuomene. Tačiau apžvalgininkas Andrius Užkalnis nebeištvėrė ir rėžė viską, ką galvoja apie šią Vyriausybę. Tad ir apie karantiną, ir apie Gurevičiūtę, Martikonytę ir net Gražulį šį kartą laidoje „Jūs rimtai?“ kalbėsime su apžvalgininku A. Užkalniu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai