Jūs rimtai? Tapinas – apie Uspaskichą, Nausėdą ir Ukrainą (0)

15048
2022 birželio mėn. 17 d. 14:00
Iš „Darbo partijos“ pirmininko posto vėl besitraukiantis Viktoras Uspaskichas tvirtina, kad šį kartą pasitraukia visam laikui. Ar tikrai taip ir bus?

O kas bus su boikotą tęsiančiais parlamentarais? Opozicija vis dar nenori dirbti kartu vienoje salėje, o Dialogo grupė taip pat dar nepasiekė rezultatų. Kritikos sulaukė ir nuošaliai situaciją stebėję ministrai, jiems jos pažėrė metinį pranešimą skaitęs prezidentas Gitanas Nausėda.

O kol politikai traukiasi, boikotuoja ir atlaiko kritiką, vilniečiai skundžiasi dėl pernelyg įsigalėjusio tvaraus žolės pjovimo koncepto. Ką sako savivaldybė? Kad galbūt kažkur traktoriukai ir nespėjo atvažiuoti. Ką daryti su kai kuriems kelius, o kai kuriems gal net kaklą siekiančiais žolynais Vilniaus centre?

Bet visa tai – tik mūsų vietinės problemos. Ukraina toliau tęsia kovą su Rusija, siekdama apginti savo žemes ir žmones. Siekdami skleisti žinią ir neleisdami pamiršti apie Ukrainos kovą, šią savaitę Lietuvoje apsilankė ir „Kalush Orchestra“, surengę koncertą „Žalgirio arenoje“. Ką dar galime padaryti dėl Ukrainos?

Apie visa tai ir dar daugiau laidoje „Jūs rimtai?“, kurioje šį kartą viešės „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai