Jūs rimtai? Svarbiausios savaitės naujienos su Erika Purauskyte (0)

34031
2021 m. kovo 26 d. 09:17
Nors visi laukėme karantino švelninimų, „AstraZeneca“ besiskiepijanti valdžia sako priešingai – sulauksime dar daugiau ribojimų! Tad kaip teks šįmet švęsti Velykas, jei net bažnyčios užveria duris?

Panašu, kad nuo karantino jau daugelis pavargo, nes kol vieni renkasi į susibūrimus ir priešinasi karantinui, kiti, vos leidus, važiuoja pasivaikštinėti į Palangą.

Bet ne viskas šią savaitę sukosi tik apie karantiną, štai tėveliai pasipiktino vaikiškos knygelės turiniu ir prašė ją pašalinti iš vaikiškų bibliotekų. O ir karališkoji britų šeima toliau žeria naujienas – princas Harry susirado žemišką darbą.

O kol mes feisbuke piktinamės tai vienu, tai kitu visuomenę jautrinančiu dalyku, kadenciją baigęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas to padaryti negali, man „Twitter“ jau seniai užblokavo jo paskyrą, tačiau šią savaitę jo aplinkos žmonės pranešė, kad jis planuoja įsteigti savo socialinį tinklą.

O šią savaitę apie visa tai, kas drebino ir valdžios koridorius, ir socialinius tinklus, ir pramogų pasaulio padangę kalbėsime su renginių organizatore Erika Purauskyte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai