Jūs rimtai? Rinkimų perliukų apžvalga su Arūnu Valinsku jaunesniuoju (11)

25840
2020 m. spalio 29 d. 17:46
Rinkimai baigėsi, bet kai kurios akimirkos dar ilgai bus aptarinėjamos, tad šį kartą laidoje „Jūs rimtai?“ bus apžvelgiami įsimintiniausi rinkimų laikotarpio epizodai.

Vienas ryškiausių politikų šiuose rinkimuose – Gintautas Paluckas. Rinkimų naktį paaiškėjo, kad jis ir jo oponentas surinko po lygią sumą rinkėjų balsų, bet vėliau balsai buvo perskaičiuoti ne G. Palucko naudai, vėliau dingo septyni vokai, tad VRK nusprendė, kad kova dar nebaigta – balsai bus dar kartą skaičiuojami.

Įsimintinas buvo ir Viktoro Uspaskicho dingimas. Darbo partijos lyderis po pirmojo turo dingo it į vandenį, tačiau vėliau gerokai sukaustė visų dėmesį, kai, jam kalbant antrosios rinkimų nakties metu, už nugaros matėsi lavinamasis vaiko kilimėlis.

Ne mažiau dėmesio sulaukė ir lenkų rinkimų akcija, kuri paprašė apskritai pripažinti Seimo rinkimų rezultatus negaliojančiais, nes, Valdemaro Tomaševskio teigimu, rinkimų rezultatus gerokai pakoregavo, jo nuomone, neetiškai rengta agitacija prieš jo komandą. Netinkamai, V. Tomaševskio teigimu, elgėsi „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas.

Ir tai tik dalis naujienų, kurias laidoje apžvelgs vienas iš naujojo Seimo naujokų – Arūnas Valinskas jaunesnysis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai