Jūs rimtai? Skirmantas Malinauskas – apie šeimų maršą, LGBT ir „Euroviziją“ (4)

18212
2021 m. gegužės 21 d. 09:21
Savaitgalį įvyko ilgai planuotas „Didysis šeimos gynimo maršas“, kuriame, policijos pareigūnų skaičiavimu, dalyvavo apie 10 tūkstančių žmonių, nors patys organizatoriai skaičiuoja, kad mintimis su jais buvo kone 700 tūkstančių. Po tokių skaičiavimų socialiniuose tinkluose plito ironiški pasisakymai, kad tokie skirtingi skaičiavimai nestebina, ypač atsižvelgiant į mokinių matematikos pasiekimus, mat jie vis prastėja.

Maršo dalyviai ne tik šeimas gynė, bet ir piktinosi karantino ribojimais, o jie švelnėja – jau nuo pirmadienio galėsime ir ilgiau pabūti baruose, ir net į prekybos centrus nueiti ne tik darbo dienomis. Bet ar pakaks laisvinimų? Štai Amsterdame jau gali veiklą atnaujinti net Raudonųjų žibintų kvartalas.

Tačiau aistras šią savaitę kėlė ne tik maršas, paaiškėjo, kad rugsėjį LGBT savo eitynes planuoja organizuoti ne sostinėje, bet Kaune! Karšta šią savaitę ir Roterdame, kur jau netrukus vyks didysis „Eurovizijos“ finalas.

Dėmesį kaustė ir Seimas. Nuotolinio posėdžio metu pusnuogis netikėtai pasirodė Seimo narys Kęstutis Masiulis, o ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dukys Seime buvo užfiksuotas be kaukės, o žiniasklaida nepamiršta ir pirmosios ponios, kuris vis dar nepasiskiepijo, nors prezidentas pasiskiepijęs jau prieš kelis mėnesius. O kol Diana Nausėdienė planuoja skiepytis, Vilnius jau antrą kartą surengė vakcinų varžybas.

Ir apie visa tai bei dar daugiau šį kartą laidoje „Jūs rimtai?“ kalbėsime su apžvalgininku Skirmantu Malinausku.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai