Jūs rimtai? Paul De Miko apžvelgia savaitės naujienas (0)

17972
2020 lapkričio mėn. 20 d. 11:00
Naujas Seimas pradėjo darbą, tad naujakurių laukia ir Seimo viešbutis. Tiesa, naujokams kambariai ruošiami, tad kurį laiką jie gyvens ne kur kitur, o viename prabangiausių viešbučių Vilniuje.

Ir tai – ne vienintelės naujienos iš Seimo. Kol vieni pasiruošę dirbti vos ne su skafandrais, kiti sako, kad laikas darbus perkelti į nuotolinę erdvę. O tuo tarpu koronavirusas sėkmingai pradėjo plisti ir Seimo koridoriuose.

Tačiau ne visos naujienos šią savaitę – tik apie Seimą. Žinių sulaukėme ir iš „Eurovizijos“ rengėjų, ir iš „Maximos“, kuri pranešė, kad nebelieka svečiams skirtų „Ačiū“ kortelių. Tiksliau, pamiršus savąją, kasininkė nebegalės ištraukti iš stalčiaus savosios ir leisti ja pasinaudoti.

Žinių turi ir teisėsaugos pareigūnai, šią savaitę pagavę ne vieną nenaudėlį, bandžiusį į kalinimo įstaigas perduoti draudžiamų daiktų.

Naujienų turi ir Kalėdos, kurios šįmet į sostinę tikrai ateis, sako Vilniaus savivaldybės atstovai, pradėję įrenginėti kalėdinę eglutę.

Ir tai tikrai dar ne viskas, kas nutiko šią savaitę. O svarbiausias savaitės naujienas šį kartą laidoje „Jūs rimtai?“ apžvelgs videotinklaraštininkas Paulius Mikolaitis-Paul de Miko.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai