Jūs rimtai? Merūnas – apie savaitės skandalus ir naujienas (0)

23405
2021 m. sausio 15 d. 09:11
Savaitę pasitikome besidžiaugdami žiema. Vieni saugiai, kiti – nelabai. Nors policijos pareigūnai ir stengėsi bei ne kartą perspėjo gyventojus, kad šalyje vis dar įvestas karantinas, šimtai žiemos ir sniego išsiilgusių žmonių keliavo ant kalniukų ir čiuožinėjo rogutėmis.

Tiesa, gali būti, kad kitas savaitgalis bus gerokai ramesnis, nes į Lietuvą žada atklysti stingdantis šaltis.

Bet šalta tik Lietuvoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose vis dar prezidentui Donaldui Trumpui antrą kartą gresia apkalta. Tiesa, teismas dėl šio klausimo rinksis jau po Joe Bideno inauguracijos.

Karšta ir valdžios koridoriuose. Čia šią savaitę buvo aiškinamasi, kodėl kai kurie asmenys buvo paskiepyti be eilės, o Seime pateiktas siūlymas leisti su savo artimaisiais atsisveikinti it filmuose – išberiant pelenus į jūrą.

O kas dar nutiko šią savaitę? Kokios aistros virė pramogų pasaulyje ir kodėl ne vienam jaunuoliui šią savaitę nukrito ne vienas prakaito lašas, ieškant savo pavardės sąraše? Apie tai pakalbėsime laidoje „Jūs rimtai?“, kurioje šį kartą apie visas naujienas ir skandalus kartu kalbės ir dainininkas Merūnas Vitulskis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

46:05
Dokumentinis filmas

Arkties paslaptys. 8 serija

7303
46:05
Dokumentinis filmas

Arkties paslaptys. 7 serija

7608