Jūs rimtai? Larisa Kalpokaitė – apie darbingą amžių iki 72-ejų ir kitas savaitės naujienas (3)

25255
2021 m. balandžio 23 d. 09:05
Nors šią savaitę gyvenimą drebino ne viena svarbi naujiena, vis dėlto, pavasaris jau gerokai beldžiasi į duris, o vilniečius jau pradeda džiuginti ir pagrindinis pavasario šauklys – sakuros! Ar jų žydėjimas ir šįmet sutrauks tūkstančių dėmesį?

O gal visi vilniečiai šįmet ne prie sakurų, o į barus skubės? Nes ir jie jau gali veikti, tik prisėsti dar galima tik lauke, o lauke – vėsoka.

Bet vėsoka tik lauke. Seime šią savaitę karšta. Štai gimsta iniciatyva nebeleisi kandidatuoti į Seimo narius tiems, kurie kartą jau patys be rimtos priežasties atsisakė Seimo nario mandato. Temperatūra kaista ir suskaičiavus metų pradžios Seimo narių išlaidas. Jos ne ką mažesnės nei ne pandeminiu metu.

Karštos ir diskusijos apie darbinio amžiaus ilginimą iki 72-ejų metų.

Karšta ir Anykščiuose, kur fiksuota nauja viruso mutacija, kuriai lietuviai suteikė naują vardą, nors lietuviška jos ir neleidžia vadinti.

Temperatūra kyla ir abiturientams. Jie neseniai laikė bandomąjį matematikos egzaminą, o rezultatai labai nedžiugina.

Vis dėlto, kad ir kas bevyktų, vis dar gyvename karantino sąlygomis. Tad ar galimybių pasas, apie kurį vis garsiau kalbama, iš tiesų yra mūsų bilietas į „laisvę“?

O gal laisvė jau visai čia pat, juk jau gegužės viduryje pamatysime planuojamą tūkstantinį maršą, kuriam buvo uždegta žalia šviesa.

Ir visos šios naujienos tik iš mūsų planetos – Žemės. O naujienų yra ir iš kosmoso.

Bet apie visa tai kur kas išsamiau šią savaitę laidoje „Jūs rimtai?“ kalbės šios savaitės viešnia, aktorė Larisa Kalpokaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai