Jūs rimtai? Gražulio skandalas ir eglučių kovos su Radžiu (1)

32016
2020 m. gruodžio 3 d. 18:00
Seimo narys Petras Gražulis šią savaitę įplieskė nemenką skandalą nuotolinio Kultūros komiteto posėdžio metu savo vaizdo kameroje pasirodęs ne vienas.

Jam suabejojus, ar jį mato kartu posėdžiavę kolegos, kamera įsijungė ir šalia kelioms sekundėms pasirodė ir pusnuogis vyras. Iš pradžių Seimo narys nenorėjo apie tai kalbėti, vėliau tvirtino, kad ten – jo sūnus, o galiausiai pradėjo kartoti, kad tai jį esą persekiojantis ir išvaizdą pakeitęs Andrius Tapinas. Tai kas tas paslaptingas vyras?

Bet tai tik viena iš daugelio šios savaitės naujienų. Ši savaitė prasidėjo itin šventiškai – didžiuosiuose miestuose buvo įžiebtos pagrindinės žaliaskarės, tačiau kalėdinė nuotaika greitai buvo sudrumsta, nes Vilniuje pasigrožėti įžiebimu sugužėjo keli tūkstančiai smalsuolių. Ir feisbukas pradėjo mirgėti pasipiktinimais, nors meras Remigijus Šimašius tikino, kad įžiebimas šįmet vyko be tradicinio šurmulio.

Ir tai dar ne viskas. Šią savaitę buvo pakoreguoti karantino reikalavimai, nuo šiol nevalia lauke pasirodyti daugiau nei dviem ne šeimos nariams, o švenčių laukiantys prekybos centrai raginami nevilioti pirkėjų akcijomis.

Kas dar? Naujienų yra ir apie šauktinius, ir apie Europos Parlamento narius, ir apie Seimo narius, tad apie viską – laidoje „Jūs rimtai?“, kurioje šį kartą viešės atlikėjas Radži Aleksandrovičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai