Įveik save. Sportas naujoje realybėje: kaip neprarasti motyvacijos? (2)

9766
2020 m. rugsėjo 10 d. 15:40
„Delfi TV“ ir „Parateam Lietuva“ pristato diskusijų ciklą „Įveik save“. Kalbėsime apie sportą, fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, paralimpinį judėjimą, žmonių su negalia integraciją per sportą ir daugybę kitų aktualių bei svarbių dalykų.

Naujoje realybėje, diktuojamoje COVID-19 pandemijos, sportas įgyja ypatingą reikšmę – padeda neprarasti optimizmo, ir stiprinti imunitetą. Kaip neprarasti motyvacijos? Juk tempo neprarasti sunku net profesionaliems sportininkams, kurių gyvenimą pandemija apvertė aukštyn kojomis – nukeltos olimpinės žaidynės, atšaukti čempionatai, uždarytos arenos ir atsiradusi nežinomybė dėl ateities. Kaip susitaikyti su nauja realybe ir prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų? Kaip neprarasti motyvacijos sportuoti bei siekti savo tikslų? Apie tai – debiutinėje „Įveik save“ laidoje, kurios tema „Sportas naujoje realybėje: kaip neprarasti motyvacijos?“

„Delfi TV“ studijoje apie tai kalbamės su sporto psichologu Andriumi Liachovičiumi ir paralimpiete, maratonininke Aušra Garunkšnyte, o nuotoliniu būdu – su Rio de Žaneiro paralimpiniu čempionu, Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentu Mindaugu Biliumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai