Iš rūbinės: Kuzminskas kalbina Pocių (1)

11354
2020 m. gegužės 14 d. 23:00
Prieš savaitę DELFI TV eteryje startavusi pramoginė laida „Iš Rūbinės“, kurią veda Lietuvos krepšinio rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas, šią savaitę į svečius virtualiu būdu pasikvietė buvusį nacionalinės komandos krepšininkas Martyną Pocių, kuris šiuo metu darbuojasi Jungtinėse valstijose, tačiau nuo krepšinio nenutolo – yra NBA klubo Denverio „Nuggets“ narys.

„Aš sveikas niekad ir nebuvau, todėl ta karjera anksčiau pasibaigė, - M.Kuzminskui sako M.Pocius, kuris karjerą baigė prieš trejus metus būdamas vos 31-erių. - Tačiau buvimas geru žmogumi irgi toli gali nuvesti“.

Buvusių komandos draugų Kauno „Žalgiryje“ ir Lietuvos rinktinėje pokalbis, neapsėjo ir be šių dienų krepšinio aktualijų. Šiuo metu visas pasaulis sprendžia, ką daryti dėl pandemijos, atšaukti čempionatus ar juos pratęsti vasarą. Su tokia problema susiduria ir NBA.

„Šiuo metu krepšinio nėra, tai ruošiamės naujokų biržai, ji turėjo vykti birželio mėnesį, nors atrodo, kad 99% taip nebus, - laidoje „Iš Rūbinės“ kalbėjo „Nuggets“ narys. - Ar ruošiamės sezonui? Labai sunku pasakyti. Niekas nežino. Jeigu mano asmenine nuomone, reikėtų ranką prie širdies pridėti, tai sakyčiau, kad daugiau šansų, kad tas sezonas neįvyks“.

Tačiau akylai Europos ir viso pasaulio talentus stebintis M.Pocius, Delfi TV laidos vedėjui M.Kuzminskui prisipažino, kad jo radare yra ir lietuvių.

„Visi jauni žaidėjai, kurie yra „Žalgirio“ arba „Ryto“ sistemoje, jie yra sekami, visi yra įdomūs ir turi galimybę praverti NBA vartus. Sunku pasakyti, kaip viskas bus ateityje, tačiau ateinančios kartos, vienas ar kitas tikrai yra, kurie domina NBA klubus“, - kalbėjo M.Pocius.

„O ar manimi domisi“, - buvusiam komandos draugui šyptelėjo M.Kuzminskas, kuris pats yra žaidęs NBA lygoje, o šiuo metu vilki Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandos marškinėlius Rusijoje.
„Iš Rūbinės“ laidos kūrybinė grupė paklausė M.Pociaus, kiek skiriasi jo alga nuo geriausių metų krepšinio aikštėje.

„Kiek kartų skiriasi mano alga? Ooo... čia jau kalkuliatoriaus reikėtų. Labai dideli skaičiai“, - juokėsi M.Pocius, per savo karjerą taip pat žaidęs Ispanijos ir Turkijos klubuose.
Tačiau žinomas vyras prisipažino, kad nedvejodamas mestų karjerą NBA dėl vieno dalyko.

„Viskas gyvenime apsisuko aukštyn kojomis, tačiau būti tėčiu yra fantastika. Aš tik baigiau karjerą ir jau kitais metais tapau tėčiu. Mes su Viktorija tų vaikų labai norėjome, ir kaip jie gimė, buvo daug džiaugsmo. Gali būti piktas, tada jie ateina apsikabina, nusišypso ir atrodo, kad tavo širdis ištirps. Noriu būti kuo geresnis tėtis, dabar ir ateityje. Sau sakau, kad dabar siekiu naujų aukštumų naujame darbe, bet niekad nenoriu, kad darbas būtų aukščiau vaikų. Sau esu pažadėjęs, jeigu pamatysiu, kad darbas atima per daug laiko iš vaikų, pradedu praleisti dalį jų gyvenimo, tai rinksiuosi juos“, - sakė M.Pocius.

Kiekvieną penktadienį per Delfi TV Kuzminskas kalbins įdomiausius krepšinio žmones – krepšininkus iš visos planetos, buvusius bendraklubius ir varžovus, trenerius, teisėjus, vadybininkus, agentus bei šokėjas.

Jau šį penktadienį, 18.30 val., per Delfi TV M.Pociaus pasakojimas apie tėčio įtaką vaikystėje, didžiausias pergales aikštėje ir už jos ribų, galimybę dirbti NBA klube, santykius su verslininku iš Rusijos Vladimiru Romavonu, darbą „Instagram“ platformoje, pirmą pasimatymą su dabartine žmona ir daug kitų gyvenimo istorijų – naujoje laidoje „Iš rūbinės su Samsung Galaxy S20: Kuzminskas kalbina Pocių“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai