Iš rūbinės. Kodėl Rokas Giedraitis atsisakė dvigubai didesnio atlyginimo ir liko Vokietijoje (0)

13231
2020 m. birželio 10 d. 16:25
Lietuvos rinktinės ir Berlyno „Alba“ komandos krepšininkas Rokas Giedraitis vienas iš vos kelių mūsų šalies krepšininkų, kurie tęsia sezoną.

Tarp treniruočių ir rungtynių R.Giedraitis rado laiko pasikalbėti su savo kambarioku Lietuvos nacionalinėje rinktinėje – Mindaugu Kuzminsku.

Visas pokalbis bus parodytas penktadienį, 18:30 val., DELFI TV laidoje „Iš rūbinės“. Tai bus jau šeštasis M.Kuzminsko interviu su krepšinio pasaulio žmonėmis.

„Pradžioje galvojau, kad visas tas sezono pratęsimas bus nesąmonė, tačiau dabar tuo džiaugiuosi. Žaisime iki birželio pabaigos, liepą ir rugpjūtį bus galima pailsėti. Išsiaiškinsime kas bus čempionai aikštėje, o ne kabinetuose. Labai smagu“, - laidoje „Iš rūbinės“ pasakojo R.Giedraitis.

Nors gynėjo ir puolėjo pozicijose galintis žaisti lietuvis dar turi galiojantį kontraktą su „Alba“ klubu, tačiau Europos galingieji jau suka ratus aplink žibantį R.Giedraitį.

Kiekvieną penktadienį per Delfi TV M. Kuzminskas kalbins įdomiausius krepšinio žmones – krepšininkus iš visos planetos, buvusius bendraklubius ir varžovus, trenerius, teisėjus, vadybininkus, agentus bei šokėjas. Jau šį penktadienį, 18.30 val., per Delfi TV R.Giedraičio pasakojimas apie kalbas, kad krepšinį žaidžia tik dėl tėčio, žaidimą Lietuvos jaunimo rinktinėje, debiutą nacionalinėje komandoje, pergalių šventimą, geriausius bendraklubius ir daug kitų gyvenimo istorijų – naujoje laidoje „Iš rūbinės su Samsung Galaxy S20: Kuzminskas kalbina Giedraitį“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai