Iš esmės. Kokį naują karą pranašauja eiliniai Rusijos „parlamento rinkimai"? (7)

37592
2021 rugsėjo mėn. 20 d. 19:15
Nebuvo jokių abejonių, jog Kremliaus režimas per šį savaitgalį vykusius Rusijos Valstybės Dūmos "rinkimus" ir eilinį kartą pademonstruos, jog visiškai valdo padėtį jam pavaldžioje šalyje – juos "laimės" valdžią aptarnaujantis personalas "Vieningoji Rusija", už kurios išsirikiuos režimui ir jo represinei bei imperinei politikai visiškai lojalios kitos "partijos".

Visa tai bus padaryta nepaisant visuomenėje besikaupiančio nepasitenkinimo valdžia ir socialinės įtampos, tarptautinės bendruomenės grasinimų nepripažinti totalios cenzūros ir valdiškos kontrolės sąlygomis vykusių "rinkimų", opozicijos mėginimų žūtbūt torpeduoti valdžios kandidatus.

Galima sakyti, netgi būtent dėl to, nes režimui svatbu parodyti, jog jam visa tai nė motais ir iki kelių. Tačiau tai – ir gairė, rodanti, kad režimas toliau juda į vis gilesnę konfrontaciją su Vakarais ir rengiasi ne tik ekonominiam ar politiniam karui.

Vis garsiau skamba perspėjimai, jog Maskva gali pradėti naują agresijos prieš Ukrainą etapą -- tik šįkart pilno masto ir atvirą karinę invaziją, kuri kartu pradėtų neregėtų masto konfrontaciją ir su Vakarais. Kiek pagrįstos šios prognozės? Kokius naujus raidos etapus bei raudonąsias linijas dar peržengs Rusijos režimas?

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai