G. Landsbergis įvardijo 3 idėjas Lietuvai: švietimas, mokesčių pertvarka ir idėjų įgyvendinimas (0)

2391
DELFI TV
2017 m. rugsėjo 13 d. 18:26
DELFI redakcijoje apsilankęs Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis pasidalijo savo idėjomis Lietuvai.

„Jei mes kalbėtume apie Lietuvos suvienijimą, tą gali padaryti du dalykai. Svarbiausias jų – švietimas. Jei reikėtų šiandien susitarti dėl vieno klausimo prie stalo, prie kurio galėtume susodinti visas partijas, aš manau, kad be švietimo kito klausimo nebūtų “, – kalbėjo politikas.

Kaip antrą svarbiausią idėją jis įvardijo mokesčių pertvarką. Esą reikia susitarti, kokios mokesčių sistemos norime ir kam ji turi būti skirta. Konservatorių lyderio teigimu, sistema turi būti tokia, kuri žmonėms pasakytų, kad Lietuva yra teisinga. Tačiau šiandien neva daugiausiai mokesčių yra surenkama ne iš tų, kurie yra labiausiai pasiturintys.

„Trečioji idėja yra idėjų įgyvendinimas. Tai – kaip skėtis visai iškeltai temai. Pakalbėkime apie tai, kaip mes turime įgyvendinti idėją – nuo barščių iki valstybės tarnautojų pakeitimo robotais. Atsakomybė yra bendra. Paprasčiausia pasakyti: „Žiūrėkite, aš sukūriau idėją. Politikai, eikite, įgyvendinkite“. Mes esame tos pačios bendruomenės atstovai, atėję iš bendruomenės ir esantis dalis bendruomenės – tai yra mūsų visų bendras reikalas“, – paklaustas, kokia būtų jo trečia idėja, aiškino G. Landsbergis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

46:05
Dokumentinis filmas

Arkties paslaptys. 8 serija

7303
46:05
Dokumentinis filmas

Arkties paslaptys. 7 serija

7606