Į pasaulio kraštą. Pasiekusi bloga naujiena apie vykstantį karą verčia keisti kelionės planus (0)

8130
2022 birželio mėn. 23 d. 19:00
Epizodo pradžioje šeimyna dar geros nuotaikos ir laiką vis dar leidžia nuostabioje Qeshm saloje, kurioje lankosi druskos urve ir svajoja, kad cukraus pudros urvas būtų dar geriau.

Pasidžiaugus dar viena laukine nakvyne paplūdimyje prie pat jūros, ryte keliautojai sulaukia sukrečiančios žinios apie pasaulyje vykstančius įvykius - prasidėjusį karą, kai Rusija užpuolė Ukrainą.

Nieko nelaukę, Ragauskai iš karto pergalvoja savo planus, nusprendžia nebesitęsti vizų, kuo greičiau palikti Iraną ir važiuoti į labiau civilizuotą kraštą. Karo aplinkybėmis Iranas tikrai nėra pati saugiausia vieta, todėl kad ir kaip gerai leido laiką pajūry ir dar norėjo čia pabūti, keliautojai priversti ne savo noru sukti tolyn nuo jūros Turkijos link.

Orai vėsta, nuotaikos ne kokios, žinios apie karą atėmė norą linksmintis, užvaldė nežinia ir pasimetimas, pasaulis sukrėstas, sunku galvoti apie pramogas.
Niūrų nusiteikimą šiek tiek praskaidrina pasiektas gražus Irano miestas Yazd, kurio senamiestis įtrauktas į Unesco pasaulio saugomų objektų sąrašą.

30-as epizodas - kelionės lūžio taškas, kai Karamelė tiek nutolusi nuo namų, po truputį pradės judėti atgal.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai