Geltonas karutis. Pažintis su meileniais, svogūninių gėlių sodinimas į dirvą bei patarimai, kaip pasipuošti terasą rudeniui (0)

7857
2021 spalio mėn. 30 d. 12:00
Ar teko girdėti apie meilenius? Žmonės sako, kad amariliai jie. Bet iš tikro, augalai, kuriuos galime išsiauginti žydėjimui šaltuoju metų laikotarpiu, yra meileniai. Laidoje „Geltonas karutis“ papasakosime, kaip juos auginti ir prižiūrėti, kad žiedais džiugintų kuo ilgiau.

Terasos dekoras praskaidrins net ir pačią niūriausią rudens dieną, yra įsitikinusi skintų gėlių ūkio įkūrėja, dizainerė Daina Mackonė. Apsilankėme Dainos terasoje, kur ji parodė ir pasidalino keliais dizaino principais, kurie padės terasą išlaikyti gražią ir stilingą ištisus metus.

Ir kaip be svogūninių gėlių — dabar pats metas jas sodinti. Laidoje „Geltonas karutis“ pamatysite 3 sodinimo į dirvą būdus, kuriuos galite taikyti tulpėms, narcizams, hiacintams, krokams, scylėms ir kitiems svogūniniams augalams. Taip pat išgirsite, kaip paruošti svogūnėlius sodinimui, ką daryti, jei jie pažeisti puvinio, ir kaip apsaugoti sodinukus nuo graužikų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai