Garsiai! Išskirtinė Los Andžele gyvenančio reperio Atikin premjera ir fotografuojanti odontologė Rugilė (0)

29382
2020 rugsėjo mėn. 25 d. 13:00
Šį penktadienį 3 kalbomis – lietuvių, rusų ir anglų – repuojantis Nikita Sryvkinas-Atikin atvyks pristatyti kartu su Vitalijumi Puzyriov-Vaiper įrašytą kūrinį „Cunamis“ bei jo vaizdo klipą.

Pirmasis lietuviškas vaikino kūrinys „Į akis“ sukėlė nemažą bangą tarp trap ir hiphopo klausytojų Lietuvoje. Atikin šį rudenį ruošia ir pirmąjį savo albumą lietuvių kalba. Praėjusią žiemą Maskvoje sėkmingai startavęs su debiutiniu rusišku albumu bei išleidęs mixtape anglų kalba, taip pat kelis sėkmingus singlus, vaikinas grįžta į gimtinę su dideliu muzikiniu bagažu ir užsidegimu.

Atikin su laidos žiūrovais pasidalins ne tik naujausia muzika, bet ir savo asmeninio gyvenimo detalėmis: šeimos požiūriu į jo kūrybą ir maištą prieš artimuosius bei visą pasaulį, emigravimą į Londoną, vėliau – Los Andželą, vertingas pažintis ir pašėlusį gyvenimą jame.

Antroje dalyje susipažinsime su neįtikėtinai veiklia ir tarpusavyje visiškai skirtingas sritis sėkmingai derinančia Rugile Maslauskaite. Mergina atskleis, kaip jai užtenka „parako“ siekti odontologės karjeros, dirbti profesionalia fotografe, vaidinti, dainuoti ir kurti savo unikalų „Instagram“ profilį, kurio gali pavydėti net ir populiariausi šalies nuomonės formuotojai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai