Garsiai! Žvaigždžių fotografo Ščiukos istorijos, influencerius pašiepiantis Kristis ir pažintis su „Strings Of Earth Orchestra“ (1)

989
2020 m. liepos 10 d. 09:14
Prieš vieno populiariausių Lietuvos fotomenininkų Dainiaus Ščiukos objektyvą nesikuklina stoti nei skandalingoji Agnė Jagelavičiūtė, nei „Keistuolė“ Ilona Balsytė ar „Nebegėda.lt“ autorė Beata Tiškevič.

Kaip jis jaučiasi būdamas vienu geidžiamiausių portretų fotografų šalyje? Kiek tame džiaugsmo ir kūrybinės laisvės, o kiek – griežtų taisyklių ir atsakomybės? Ką reiškia pasakoti žmonių istorijas per fotografijas? Kodėl fotomenui taip svarbu inovacijos ir aktualijos?

Muzikinėje savaitės apžvalgoje: iš pajūrio atvyksta judantis kaip Saulius Prūsaitis Kristijus Dalikas-Kristis. Su šia charizmatiška jauna figūra lietuviškoje muzikoje pasikalbėsime apie jo švelniai pašiepiančią kūrybą, lengvai įsimenamus ritmus, aktorystės talentą ir galimą užmojį suformuoti naują lietuvišką pop muziką.

Į laidą užbėgs ir grupės „Strings Of Earth Orchestra“ narys Mantas Meškerys, kuris papasakos naujos dainos „Hunting season“ gimimo istoriją, naują grupės narių sudėtį ir koncertus vasaros sezono metu.

Laidos vedėją Korneliją Jasiūnaitę puošia „Kopikta Lietuva“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7423
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7310