Garsiai! Tvarios mados kūrėjos „Sey Yes“ ir pokalbis su garsia menininke Agne Kišonaite (0)

4852
2020 m. vasario 19 d. 15:40
Šią savaitę laida bus kiek kitokia, nes kalbėsim ne apie tuos, kurie scenoje, bet tai, koks menas yra kuriamas už jos ribų.

„Pasaulyje jau yra per daug nuostabių drabužių, tad dėvėkime juos“, – šiais skambiais žodžiais žiniasklaidoje jau pasižymėjo vos prieš kelis mėnesius savo stiliaus pojūtį ir žinias apie madą sujungusios bendram projektui – Greta bei Augustė. Jos kartu vadinasi SEY YES ir sako tvirtą TAIP tvariai madai.

Laidoje išsiaiškinsime, kodėl šiuo metu taip svarbu atsižvelgti į tvarią madą ir kodėl jau visa eilė garsių interneto bei scenos asmenybių renkasi būtent ją. Stilistės papasakos, kaip joms sekasi suteikti antrą šansą panaudotiems daiktams ir kokių perliukų kartais pavyksta atrasti.

Antroje dalyje kalbėsimės su tiek lietuvių, tiek tarptautinio pripažinimo sulaukusia menininke, kuri kasdienio gyvenimo detales paverčia menu.

Agnė Kišonaitė kuria labai plataus diapazono originalius meno kūrinius, sudėtingas instaliacijas, piešinius. Turbūt tik nedaugelis žino, kad ši menininkė Honkonge yra pasiekusi net Gineso rekordą, savo įspūdinga skulptūra „Lūpdažių bokštas“.

Dabar ji darbuojasi prie daugybės kitų projektų, kurių vienas keliaus į patį Harvardo universitetą!

Laidos vedėją Korneliją Jasiūnaitę puošia „Sey Yes“ ir „Afrikietiškos kasytės“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai