Garsiai! Trenerė Rita pataria, kaip sportuoti be kančios, ir kokie pratimai padės energingai pradėti dieną bei nevaržomi rokeriai „Timid Kooky“ (0)

35026
2021 balandžio mėn. 23 d. 13:00
Kuo savęs programavimas nuo pirmadienio drastiškai pakeisti savo gyvenimo būdą – pradėti sportuoti ir sveikiau maitintis – nėra pats išmintingiausias dalykas? Ir ar tikrai sporto tikslas turėtų būti tik ryškus pilvo presas ir riestas užpakaliukas, kuriais kruopščiai pasirūpiname prieš kiekvieną vasaros sezoną, o orams atvėsus vėl grįžtam prie savo senos draugės sofos ir traškučių vakarienei?

Sveikatingumo instruktorė ir trenerė Rita Girdvainytė ragina kurti tikrą, sveiką santykį su savimi ir judėjimu. Ji žino, ką daryti, kad nepritrūktų motyvacijos sportuoti ištisus metus net ir vieniems namuose. Apie tai, kaip sportuoti su malonumu ir kokių klaidų svarbu nedaryti – penktadienį kalbėsime su šia labai daug parako ir įkvepiančią asmeninę istoriją turinčia aktyvios gyvensenos lektore.

Muzikinėje dalyje – nevaržomi rokeriai „Timid Kooky“ pristatys savo naujausią mini albumą „Baby, be my spiderman“, kuriame kalba apie vidinį išsilaisvinimą ir meilę sau.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai