Garsiai! Tikra augintinių draugė Agota Jakutytė – apie moterų diskriminaciją versle ir natūralius būdus depresijai vyti (8)

29455
2021 liepos mėn. 30 d. 13:00
Šią savaitę pagarsinsime vienos jaunos, žavios, įspūdingais pasiekimais pasigirti galinčios merginos žemiškas istorijas. Laidos herojė yra tikrų tikriausia augintinių draugė: ji garsina Lietuvą savo kurtu jiems skirto sveiko Raw maisto prekės ženklu „Zenoo“, taip pat pačios kurta natūralia kosmetika, tinkančia tiek šunims, tiek žmonėms, bei užsispyrimu išgelbėti beglobius šunis visame pasaulyje.

Kaip ir kiekvienas žmogus, sėkmingai pildantis savo svajones ir darantis tai, ką tikrai myli, Agota šiandien plačiai šypsosi ir švyti. Tačiau tame kelyje link tikslo ir savęs pažinimo jos gyvenime buvo ir gerų, ir pačių sudėtingiausių patirčių. Tad su Agota Jakutyte pasikalbėsime apie netikėtus gyvenimo posūkius, netinkamus pasirinkimus ir viso to pasekmes, meilę gyvūnams bei verslo kūrimą.

Agota papasakos apie ilgą ir sudėtingą kelią sėkmės versle link, verslininkių moterų diskriminaciją, su kuria teko susidurti pačiai, ir depresija bei jos įveikimo būdus, kurie daug nekainuoja, o kartais – ir visai nieko.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai