Garsiai! Standartus laužantis Speechy, ARTFCL albumo pristatymas, grupės „2Kvėpavimas“ naujiena ir Manto Bendžiaus avantiūra (0)

1241
2020 m. gegužės 14 d. 22:28
Šį penktadienį laida „Garsiai!“ pagaliau keliasi į lauką! Susitiksime su maištaujančio jaunimo atstovu, jaunu hiphopo ir R&B muzikos kūrėju Justu Šiburkiu-Speechy, įnešusiu į lietuvišką muziką kai ką, atrodytų, visai nesuderinamo – Juozo Erlicko poezijos ir hiphopo sintezę.

Pasikapsčius giliau, išaiškėja, kad vaikinas turi dar daugiau neįtikėtinų talentų ir kūrybos.

Iškart po pokalbio su Speechy laukia pasaulyje jau pripažinto ir net keturiuose žemynuose įvertinto ateities elektronikos dueto ARTFCL debiutinio albumo „Artificial“ pristatymas. Atėjo laikas susipažinti su Mato Samulionio ir Andriaus Laucevičiaus-Phun Thomo projektu ir Lietuvai.

Vėliau aktorius, atlikėjas ir dainų kūrėjas Mantas Bendžius papasakos apie savo planuojamą vasaros pradžios avantiūrą – koncertinį turą lauke po 18 Lietuvos miestų. Laidoje sužinosite, kaip jis ruošiasi šiam turui: ar jau dabar praktikuojasi miegoti palapinėje per lietų ir pan.

Pabaigai – internete labai sėkmingai gyvenančios grupės „2Kvėpavimas“ vasariška naujiena, pretenduojanti tapti šios vasaros hitu. Dainą pristatys jos kaltininkas Denisas ir papasakos, kokia mūza jį aplankė. Paklausykite ir įvertinkite kūrinį!

Laidos vedėją Korneliją Jasiūnaitę puošia tvarios mados kompanija „Sey Yes“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai