Garsiai! Šokių dienos minėjimas su „Low Air“ įkūrėja ir savo vidinį balsą išgirsti kviečiančios AISTÈ's premjera (2)

34624
2021 balandžio mėn. 30 d. 13:00
Šią savaitę yra minima Tarptautinė šokio diena, todėl norime pasveikinti visus profesionalius šokėjus, šio judesio meno gerbėjus su jų diena ir dedikuoti laidos dalį Vilniaus urbanistiniam šokio teatrui „Low Air“, švenčiančiam jau dešimtąjį jubiliejų!

Jo bendraįkūrėja, kūrybos vadovė, profesionali šokėja ir šokių trenerė Airida Gudaitė atvers duris į savo darbo užkulisius: ji pasidalins, ką prieš tiek metų Lietuvoje reiškė atsidaryti savo šokių studiją, kokių beprotiškiausių dalykų buvo sukurta tarp jos sienų ir kiek visko pasiekta. Taip pat kuo šokis gali būti naudingas kiekvienam, kaip pasirinkti labiausiai sau tinkančią mokyklą bei šokio stilių ir ką daryti, jei širdis kirba, kaip norisi šokti, bet nedrąsu prisijungti prie šokių bendruomenių.

Muzikinę PREMJERĄ „Garsiai!“ pristato per karantiną iš Londono į Lietuvą grįžusi ir jau daug visko gražaus čia spėjusi sukurti alternatyvios popmuzikos atlikėja Aistė Gaižauskaitė-AISTÈ.

Lengvus pop muzikos ir elektronikos garsus grakščiai sujungianti vasariškai gaivi Aistės daina „Only One“, kaip ir visi jos kūriniai, turi gilią potekstę. Nors iš pavadinimo daugelis suprastų tai kaip odę savo vienintelei meilei, atlikėja nustebins visai kitokia jos idėja.

Išgirskite ir pamatykite dainos vaizdo klipą, kuris buvo filmuotas Tenerifėje tiesiog telefonu, pirmieji!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai