Garsiai! Sezzy blogio imperiją demaskavęs Rymos Show: esu paruošęs dar vieną tyrimą (1)

35774
2020 lapkričio mėn. 27 d. 13:00
Praėjusią savaitę garsiai ir su daug geros lietuviškos muzikos paminėję 2-ąjį laidos gimtadienį, į 3-ią sezoną žengiame kiek skandalingai. Jei jau šioje laidoje yra kalbama apie skandalus, tai tik todėl, kad apie juos tikrai verta surikti garsiai.

Visą mėnesį viešojoje erdvėje netyla kalbos apie reperį, didžėjų Sezzy. Ir šįkart visai ne iš muzikinės pusės. Jaunas video turinio kūrėjas, komikas Rytis Jankūnas, internete geriau žinomas kaip Rymos Show, atliko rimtą tyrimą apie Sezzy ir jo „Tik Tok“ bendruomenę „The Trending Gang“. Už šio skambaus pavadinimo slypėjo 8 socialiniuose tinkluose populiarūs jaunuoliai, kurie kartu kūrė „virusinį“ turinį. Viskas atrodytų kaip ir gražu, bet Rytis čia pastebėjo kelis nemažus trūkumus.

Apie Sezzy grasinimą teismais nepilnamečiams, pasinaudojimą paauglių naivumu, manipuliacijas ir ieškojimą kiekviename žingsnyje, kaip užsidirbti; tingų, vertės nekuriantį turinį internete bei ten besireiškiančius amoralius žmones, o svarbiausia, šį sekmadienį pasirodysiantį naujausią Ryčio tyrimą – jau penktadienio laidoje!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai