Garsiai! Lina Survila – apie paprastų žmonių didelius pasiekimus ir ilgai lauktas grupės „ba.“ sugrįžimas (0)

32726
2021 m. kovo 10 d. 15:47
Šią savaitę garsiai kalbėsime apie moteriškumą, darbo ir šeimos balansą, drąsą išbandyti save labai skirtingose srityse, stiliaus reikalus su internetinio mados žurnalo „Abstract Stylist“ įkūrėja ir redaktore bei tarptautinių ryšių eksperte tech įmonėms Lina Survila.

Lina sulaukė „Metų moters technologijų srityje“ apdovanojimo, o jos internetinis žurnalas „Abstract Stylist“ laimėjo geriausio naujienų portalo apdovanojimą „LOGIN 2019“ konferencijoje. Jos sąskaitoje – 7 metai stilistės darbo mados žurnale „L'Officiel“, programavimo įgūdžiai, turinio kūrimas su technologijomis susijusiomis temomis, tinklaraštis. Lina pasidalins tiek savo istorijomis, tiek požiūriu į stilių, modernų moteriškumą ir priežastimis, kodėl kiekvienas iš mūsų turėtume nebijoti žengti pirmuosius žingsnius svajonės link.

O muzikinėje dalyje kartu su Benu Aleksandravičiumi aptarsim visada savo stiliui ištikimos, vienos svarbiausių Lietuvoje jo grupės „ba.“ naujieną – dainą „Pilnatis“. Gerbėjams šio kūrinio teko laukti ilgai: grupė karantino metu buvo šiek tiek apleidusi muziką, įkvėpimo kūrybai pritrūko. Benas papasakos, kaip kito grupės emocijos per visą karantininį laikotarpį, kas jį įkvepia rašyti tokias jausmingas dainas ir kiek dar jų pasieks klausytojus artimiausiu metu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai