Garsiai! Lietuvą ir užsienį sujaudinęs Gebrasy, šmaikščias dainas kuriantis Joseph June ir pagalba jauniesiems atlikėjams (1)

58850
2021 vasario mėn. 19 d. 13:00
Kaip ir žadėta praeitą savaitę, šį penktadienį susipažinsim su didžiausiu „The Roop“ konkurentu šių metų „Eurovizijos“ atrankose, kuris suintrigavo tiek savo talentu, tiek įspūdinga kūryba, tiek ir jautrumu tiesioginio eterio metu – Gebrasy arba Audrius Petrauskas.

Vaikinas papasakos apie įspūdingą gerbėjų palaikymą iš Lietuvos ir svetur, aplankiusią kūrybinę mūzą, kurios dėka prikūrė tiek daug naujų dainų, kurių vadybininkai neleidžia padovanoti klausytojams visų iškart, bandymus susirasti darbą porai dienų per savaitę, sportą namie ir kitus karantininius užsiėmimus.

Antroje dalyje pasidžiaugsim labai svarbia naujiena lietuviškos muzikos pasaulyje. Vos prieš mėnesį atsirado tai, ko muzikos mylėtojai ir ypač jauni atlikėjai laukė ilgai – projektas „MusicLab“, skirtas ne tik supažindinti skaitytojus su muzikos verslu Lietuvoje, bet ir padėti jauniesiems muzikos atlikėjams bei verslo atstovams atrasti galimybes muzikos industrijoje.

Na, o trečioje dalyje pasikalbėsime su labai savito stiliaus muziką kuriančiu atlikėju Joseph June, kuriam kūryboje ir gyvenime rūpi psichinės sveikatos temos, emocinis gerbūvis, todėl jis kuria nuotaikingas dainas, kurios kiekvienam galėtų padėti nuvyti karantininį liūdesį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai