Garsiai! Kodėl jūsų vaikas turėtų išbandyti akrobatikos sportą ir „Lietuvos balso“ nugalėtojos Meidės fantastinė naujiena (0)

26583
2021 birželio mėn. 18 d. 13:00
Šį penktadienį tęsiame savo vasaros keliones po dėmesio vertų asmenybių, praturtinusių Lietuvą, istorijas. Svečiuosimės pas sportinės akrobatikos Lietuvos ir Baltijos šalių čempionę, tarptautinių turnyrų nugalėtoją Mariną Ososovą, kuri įkūrė pirmąją akrobatikos mokyklą Vilniuje.

Akrobatikos meistrė papasakos, kuo sportinė akrobatika skiriasi nuo gimnastikos, kokios naudos ši sporto šaka gali atnešti kiekvienam vaikui, kodėl jos darbo diena prasideda anksti ryte ir baigiasi tik 11 val. vakaro bei kaip sportininkei, neturėjusiai jokių žinių apie verslą, pavyko įkurti nuosavą akrobatikos mokyklą.

Muzikinėje dalyje – atviras pokalbis su „Lietuvos balso“ nugalėtoja Meide Šlamaite apie jos dievinamą fantastikos pasaulį, pasikeitusius ateities planus ir kūrybą. Meidė pristatys ir naujausią savo dainą kartu su vaizdo klipu. Tačiau visa tai – tik įžanga į jos kūrybinį kelią, kuriam mergina jaučiasi visiškai pasiruošusi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai