Garsiai! jau 2-eji! Nuotoliniame vakarėlyje – ypatingos premjeros, pokalbis su Giedre ir sarkastiškas „Vilniaus Energijos“ pasirodymas (0)

32697
2020 m. lapkričio 19 d. 15:46
Šį penktadienį sueina lygiai dveji metai, kaip kiekvieną penktadienį kviečiame savaitgalį pradėti kartu su „Delfi“ TV ir įdomiausiomis mūsų šalies asmenybėmis, kurios įkvepia atkakliai siekti savo tikslų, imtis naujų veiklų, kurti ar kitaip džiaugtis gyvenimu.

Čia visada išgirsite ir daug laidos kūrėjos Kornelijos Jasiūnaitės atrinktos dėmesio vertos lietuviškos muzikos, ypatingai iš jaunųjų atlikėjų, kurie nori žibėti, bet apie juos dar nedaug kas kalba garsiai.

Kadangi karantinas, svečių vietas studijoje užims balionai iš „Valio balionai“ ir tradicinis Kornelijos keptas braunis. Nuotoliniai svečiai – Gintė, pristatanti net dvi naujas dainas iš ką tik išėjusio pirmojo mini albumo. Toliau Kristijonas Ribaitis iš namų sudainuos savo premjerą.

Vėliau „Vilniaus Energija“ padovanos namų studijoje gyvai atliekamą kūrinį iš naujausio albumo, Giedrė pasiryš sužaisti smagų žaidimą ir pasidalins mintimis apie jauniausius šalies atlikėjus, o 2019-ųjų „X Faktoriaus“ pažibos Titas ir Benas pristatys naujausią savo kūrinį.

Laidos vedėją Korneliją Jasiūnaitę puošia tvarios mados prekės ženklas „Sey yes“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai