Garsiai! Į kompiuterinių žaidimų pasaulį nukelianti „Flying Saucer Gang“ premjera ir ilgai lauktas „Colours of Bubbles“ albumas (0)

26687
2021 balandžio mėn. 16 d. 13:00
Šią savaitę turėsime ypatingų muzikinių naujienų, todėl visą laidą dedikuosim būtent muzikai ir dviems labai skirtingoms, bet lietuviškos muzikos industrijai lygiai tokioms pat reikšmingoms grupėms.

Vienas garsiausių ir ryškiausių nūdienos Lietuvos muzikinių „gangų“ – visada energingi ir pašėlę „Flying Saucer Gang“ vaikinai – pristatys savo naujausią singlą „Gauja“ bei jam sukurtą nepaprastą vaizdo klipą, kuris jus nukels į kompiuterinių žaidimų pasaulį!

Apie klipo filmavimo užkulisius, specialų Germano siurprizą grupės fanams, brolystės galią, M.A.M.A. apdovanojimus, karantino metu Remigijaus instagrame gimusius kulinarinius filmukus, kompiuterinius žaidimus ir dar daugiau kalbėsime su Gamka bei Remiu Daškevičiais.

Antroje dalyje – su rokeriais „Colours of Bubbles“ pasidžiaugsim po trejų metų jų pristatyta antrąja vieno sėkmingiausių grupės albumų „Untold Story“ dalimi. Kartu su dirigento Modesto Barkausko vadovaujamu Šv. Kristoforo kameriniu orkestru pernai rudenį koncerte be žiūrovų sugrotas ir muzikiniu filmu tapęs „Untold Story: Chapter 2“ pagaliau nugulė į naujausią grupės albumą.

„Tai didžiulė šventė. Įprasminimas bei svarbaus etapo pabaigos pradžia“, – pasakoja grupės vokalistas Julijus Aleksovas. „Nepaisant sudėtingų pandemijos ir karantino sąlygų, sėkmingai pavyko viską įgyvendint, dėl to labai džiaugiuosi ir kartu didžiuojuosi, kad nei Šv. Kristoforo orkestras, nei choras „Vilnius Voices“, nei didelė komanda garso bei šviesų inžinierių nepabūgo aplinkybių ir kartu ėjo iki galo.“

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai