Garsiai! Evgenya Redko pristato muzikalių mįslių pripildytą naujausią albumą, o Mantas Bendžius – dainą apie autoritetus (1)

33010
2021 gegužės mėn. 7 d. 13:00
Šį penktadienį su pašnekovais pirmą ir vieną iš paskutiniųjų kartų šiemet matysimės akis į akį, o ne per kompiuterių ekranus. Tam, kaip ir priklauso, pasirinkom nepaprastą erdvę – sostinės restoraną „Pink and Yellow“. Jo stilistika ypač artima praeitą savaitę pasirodžiusiam naujausiam atlikėjos Evgenyos Redko singlo „Vandenyne“ klipui.

Vieną savaitę klipas, kitą – jau ir pusantrų metų brandintas, muzikalių mįslių pilnas antrasis solinis albumas „SOS“. Evgenya papasakos apie jo tematiką, kuri stipriai rezonuoja su pastarųjų metų įvykiais tiek visuomenėje, tiek pačios atlikėjos gyvenime, atskleis unikalią albumo viršelio kūrimo istoriją bei savo hobį, kurį vieną dieną žada galbūt paversti verslu.

Antroje dalyje – Manto Bendžiaus naujiena, pirmoji daina iš būsimo jo albumo! Su Mantu pasikalbėsime apie jaunimo balsą, kurio mūsų visuomenėje nelabai norima klausytis, nedrąsius jaunų žmonių žingsnius svajonių link ir juos įkvepiančią Manto kūrybą bei jos įkvėpimus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7388
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7307