Garsiai! Apie jaunas, ambicingas moteris ir žalingą jų vaizdavimą repuojanti CHERI, DJ konkursas ir Dorotėjos Kravčenkaitės staigmena (0)

32436
2021 balandžio mėn. 2 d. 13:00
Šios savaitės herojė – „vyšnia ant lietuviškos R&B, repo ir trepo muzikos torto“, visada stipriomis muzikinėmis žinutėmis nešina – Viktorija Vyšniauskaitė-CHERI.

Šįkart ji pristatys savo naujausią dainų rinkinį, kuris talpina aktualijas atspindinčias socialines temas: jaunos, ambicingos alfa moterys, žalingas moterų vaizdavimas muzikos industrijoje, feminizmas, moterų tarpusavio konkurencija, grožio kultas.

CHERI sako, kad ne tik vyrai, bet ir moterys gali būti tvirtos, nepriklausomos, lygiavertės tiek muzikos industrijoje, tiek ir kitose srityse. Laidoje ji atskleis ir savo pačios patirtis, paskatinusias apie tai kalbėti garsiai.

Antroje dalyje – du house muzikos mylėtojai Emilis Pilionis ir Aleksandras Sakutis, neseniai įkūrę šokių muzikos leidyklą, turi gerų naujienų mylintiems muziką bei mėgstantiems didžėjauti. Vyrai kviečia dalyvauti specialiame jų konkurse ir laimėti prizų!

Na, o šio penktadienio muzikinis atradimas – lietuvaitė Dorotėja Kravčenkaitė, kurianti nuostabią muziką svetur. Ji yra dalyavusi ir užėmusi aukštą vietą projekte „Lietuvos talentai“, 17-kos iškeliavusi į Londoną ir ten tapusi gatvės muzikante, vėliau persikėlusi į Berlyną, sutikusi ten savo kūrybos ir gyvenimo partnerį, su kuriuo sukūrė bendrą muzikinį projektą „Glow After Dark“. Išgirskite pirmąją jų dainą „You Are You“ ir pamatykite brazilų kurtą įspūdingą animacinį klipą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai