Garsiai! „8 Kambario“ premjera ir kokius savo kūrybiškos prigimties minusus mato psichologė Genovaitė? (0)

32538
2020 spalio mėn. 23 d. 13:00
Pastaruoju metu gilėjant grožio kulto, dirbtinumo, daiktiškumo problemai socialiniuose tinkluose, ypatingai norime su šia laida suteikti žiūrovams kuo daugiau žmogiškosios vertės ir kalbėtis tik su tokiomis asmenybėmis, kurios iš tikrųjų turi kuo pasidalinti su mumis visais, įkvėpti nepaprastais pasiekimais, gyvenimo būdu, o, svarbiausia, nebijoti atverti savo kasdienybės užkulisių, kad ir kartais net labai gėdingų. Nes juk realus gyvenimas ir nesusideda vien tik iš instagramo filtrais išdailintų akimirkų, teisybė?

Šią savaitę į svečius atvyks įspūdinga asmenybė, labai populiari psichologė ir psichoterapeutė, vedanti laidą „Žinių radijuje“, parašiusi net kelias prozos knygas. O jei iš visų šių apibūdinimų jos vis dar neatpažįstate, tikrai atpažinsite iš garsiųjų Genovaitės Petronienės citatų socialiniuose tinkluose.

Antroje dalyje – šviežiai iškeptas kūrinys nuo intensyviai koncertui „Žalgirio“ arenoje besiruošiančių „8 Kambario“ vaikinų. Karolis ir Deividas prisipažįsta, kad naujausias kūrinys „Burtai“ užbaigia karantino metu gimusių kūrinių seriją ir yra tas, kuris buvo šlifuojamas kruopščiausiai. Išgirskite pirmieji!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai