Aktorė ir trijų vaikų mama Kristina Savickytė-Damanskienė sveiką mitybą atrado susilaukusi dvynukių. Kaip sako moteris, nuo tada jų šeimos pirkinių krepšelyje padaugėjo vaisių, daržovių, riešutų ir įvairių sėklų. Sveikiau maitintis ir sutaupyti aktorei padeda suplanuotas apsipirkimas, nors, pasak jos, pirkinių sąrašą į parduotuvę nešasi toli gražu nevisada.

Sveiką mitybą aktorė primiausiai sieja su namuose gamintu maistu. Pasak jos, pradėjus atidžiau stebėti, ką deda į lėkštę ir į burną, ne namuose gamintas maistas prarado skonį, tapo per sūrus. „Tikrai mūsų vaikai ir valgo, ir mėgsta picą, bet picą galima išsikepti ir namuose. Parenki rūpių miltų, žinai, ką į ją įdėjai“, – sako K. Savickytė-Damanskienė.

Aktorė dalinasi ir šeimos pamėgtų spalvingų salotų receptu. Anot jos, dėl spalvų gausos jas ypač mėgsta vaikai. Salotoms tereikia avokado, šviežių ir saulėje džiovintų pomidorų, mocarelos sūrio ir mango. K. Savickytė supjaustytus ir sumaišytus ingredientus siūlo pagardinti šviežiomis ar džiovintomis prieskoninėmis žolelėmis, apšlakstyti alyvuogių aliejumi.