Eurovizija: gal pagaliau? „The Roop“ nauja „eurovizinė“ daina drebina internetą – kuo dar pasaulį grupė nustebins šiemet? (52)

92370
2021 m. sausio 24 d. 20:00
Pirmadienį 10:30 val. „Delfi“ laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“ „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius bei režisierius Saulius Baradinskas pristatys ir papasakos apie šių metų konkursui skirtos dainos „Discoteque“ bei jos vaizdo klipo kūrimo užkulisius.

Vos pasirodžius premjerai, šis itin ryškus darbas sulaukė išties daug teigiamų atsiliepimų ir ne tik Lietuvoje.

Dainą grupė išleido su viena didžiausių įrašų kompanijų pasaulyje „Warner Music Group“ – jos padaliniu Baltijos šalyse.

„On Fire“ parodė kaip stipriai muzika ir šokis veikia žmones. Ši kombinacija išlaisvina. Nėra žmogaus, kuris nemoka šokti, tai yra įgimta. Šokis yra ir įrankis, kuris gydo žaizdas. Net galvos linksėjimas jau yra šokis, – šypsodamasis sako „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius. – „Discoteque“ mes kalbame apie vidinį išsilaisvinimą. Dažnai sakome, kad esame laisvi ir gyvename laisvame pasaulyje. Bet daugiausia suvaržymų turime savo viduje. Todėl šia daina ir judesiu norime išjudinti kiekvieno vidų, kuriame yra per daug kritikos sau, baimės atrodyti keistai. Kartais nenorime priimti savo kūno, netgi varžomės savo patrauklumo.“

Tad kokiais dar sumanymais grupė gerbėjus stebins šįkart? Ar gausios pagyros dainai bei vaizdo klipui - užtikrintas bilietas į šių metų didžiąją „Eurovizijos“ sceną? Kokį šokio žingsnį vaizdo klipe „The Roop“ pasiskolino iš Arvydo Sabonio?

Ne tik pokalbis, daina, bet, tikėkimės, ir šokiai pristatant šių metų „The Roop“ planą užkariauti viso pasaulio melomanų širdis - „Delfi“ laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“, pirmadienį, 10:30 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai