Eurovizija: gal pagaliau? diskusija: ar tikrai konkurso atrankos Lietuvoje virsta prastu cirku? (27)

19989
2021 m. sausio 20 d. 15:59
Prasidėjus lietuviškoms atrankoms į „Euroviziją“, netyla įvairiausi komentarai. Dauguma pretenduojančių vežti trispalvę į Roterdamą atlikėjų - menkai žinomi, neturintys sceninės patirties ir jokio supratimo, kaip gerai atrodyti prieš publiką.

„Šis konkursas jau visai į pradedančių atlikėjų mokyklos koncertėlį pavirto, jokios energijos, apie talentus net nekalbu“, - po pirmosios „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laidos drąsiai rėžė dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

Ar tikrai konkurso atrankos Lietuvoje virsta prastu cirku, o taip pat - laimėti net nesitikinčių debiutantų šou? Ar turi šansų kiti atlikėjai, kai grupei „The Roop“ užtikrinta vieta finale? Kokias klaidas daro atrankų dalyviai ir kam geriau nereiktų pervertinti savo galimybių?

Apie tai ir dar daugiau į eterį grįžtančioje laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“ ketvirtadienį 12 val. kalbėsimės su muzikos prodiuseriu ir buvusiu nacionalinių atrankų į šį konkursą organizatoriumi Lauru Lučiūnu, komunikacijų ekspertu Saugirdu Vaitulioniu bei kasmet aštriai atlikėjų įvaizdžius kritikuojančiu Aleksandru Pogrebnojumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai