Duok leteną. Kaip Kernavės katinas Naglis tapo žvaigžde ir koks pirmas kartas laukia gyvūnų viešbutyje? (0)

6032
2023 kovo mėn. 11 d. 12:00
Delfi televizijos eteryje sveikinasi nauja laida, skirta visiems gyvūnų mylėtojams „Duok Leteną“. Laidoje kalbėsimės su žinomais Lietuvos žmonėmis ir, žinoma, jų keturkojais. Taip pat lankysimės įvairiuose gyvūnų gerovės centruose, bendrausime su dresuotojais, klausime veterinarijos gydytojų, kaip padėti mūsų mažiesiems geriausiems draugams.

Kiekvieną laidą jus lydės „Delfi Letena“ rubrikos redaktorė Brigita Ragickaitė bei jos mažoji padėjėja Mūza.

Pirmoji laidos žvaigždė – Kernavės katinas Naglis, kuris yra tikra sensacija bei turi savo instagramo paskyrą. Naglis taip pat lankosi mišiose, turi savo aukų dėžutę ir yra susitikęs net su prezidento augintiniu Grikiu. Apie Naglio kelią į šlovę papasakos Musninkų ir Kernavės parapijų klebonas Marius Talutis.

Apsilankysime gyvūnų viešbutyje „Barkvilis“, kuriame laidos vedėja Mūza viešės pirmą kartą. Gyvūnų priežiūros centro vadovė Daiva Jarmalavičienė pasakos apie tai, kokie gyvūnai atkeliauja į viešbutį ir kokie malonumai augintinių čia laukia.

Veterinarijos klinikos „8 drambliai“ veterinarijos gydytojas, neurologas Tomas Viselga paaiškins, kada keturkojai gali kentėti nuo neurologinių sutrikimų ir kokie gydymo būdai tokiais atvejais yra taikomi.

Prie TV ekranų susitinkame šeštadienį 9:30 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai