Drąsiai! Santykių ekspertas atskleidė, kaip pažinčių programėlių pagalba susirasti antrąją pusę: yra kelios taisyklės (0)

2846
2023 kovo mėn. 11 d. 20:00
Ekspertai ir statistikos jau kuris laikas skambina pavojaus varpais, kad tiek santuokų, tiek vaikų gimstamumas Lietuvoje su metais darosi vis retesni.

Kaip sako šeimos santykių konsultantas, lektorius Tomas Girdzijauskas, vienišų jaunų žmonių daugėja epidemiškai. Kas dėl to kaltas? Kuo žmogui yra žalingas vienišumas? Kaip dirbti su savo vidiniais mechanizmais, kad pavyktų sukurti tvirtus santykius?

Apie tai šįkart ir pasikalbėsime su pačiu Tomu Girdzijausku, kuris papildomai pasidalins naudingais patarimais ir kaip šiais laikais pažinčių programėlėse ieškoti antros pusės, ir kokias vertingas knygas apie santykius būtų naudinga perskaityti kiekvienam.

Antrojoje dalyje keliausime iš arčiau apžiūrėti sekso prekių kategorijos, skirtos išskirtinai tik vyrams – masturbatorių. Apie jų rūšis ir privalumus papasakos internetinės prekių suaugusiems parduotuvės „Romantika.lt“ ekspertas Domas Juknevičius.

Laidą kuria ir veda Kornelija Jasiūnaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai