Bušido eros Lietuvoje pradžia. Tikra ar suvaidinta? (38)

15591
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas, Rinatas Chairulinas DELFI TV
2014 m. vasario 12 d. 15:49
Lietuvos žiūrovų pažintis su Bušido kovos menu prasidėjo Baltijos televizijoje, kuri kartu su filmų paketu įsigijo paslaptingą laidų ciklą. Iš pradžių vyko diskusijos dėl jo transliavimo, tačiau už šią naujovę pasisakęs sporto prodiuseris Vytaras Radzevičius nusprendė rizikuoti ir pats ėmėsi komentuoti tuo metu žiūrovams neįprastas kovas.

Taip prasidėjo V. Radzevičiaus komentatoriaus karjera. Kadangi internetas tais laikais Lietuvoje dar buvo didžiulė prabanga (1995-1997 m.), žurnalistas rėmėsi kitais šaltiniais ir neretai turėjo pasitelkti savo vaizduotę. Bostono krabas, viščiuko sparnelis, profilaktinis smūgis - terminai, kurie ilgam įstrigo žiūrovų atmintyje.

Bušido kovos per televiziją tapo itin populiarios. Jų laukdavo tiek senas, tiek jaunas. Transliacijas dažniausiai žiūrėdavo visa šeima, o kitą dieną jos buvo aptarinėjamos darbe, mokykloje ar kieme.

Iki šiol sporto megėjai nesutaria – kovos buvo surežisuotos ar tikros? Pirmoje vaizdo reportažų ciklo „Bušido kelias Lietuvoje“ dalyje jūs pagaliau i6girsite atsakymą į šį klausimą.

Daugiau

Naujausi