Delfi 11. Ar lietuviškų produktų skonis ir kokybė tokia pati, kaip prieš 50 metų? (3)

12345
2020 m. gegužės 27 d. 08:00
Dalis prekybos tinklų skelbia didinantys lietuviškos produkcijos pasiūlymą, mažinantys jos kainas. Žmonės skatinami rinktis vietoje pagamintus produktus, tačiau tuo pačiu pasigirdo pirkėjų skundai, kad mūsų pamėgtų gaminių skonis nebe toks, kaip prieš keletą dešimtmečių, kai jie buvo ką tik sukurti ar gaminami pagal mūsų senolių technologijas.

Ar tikrai pasikeitė produktų, kurie jau dešimtis metų gaminami tomis pačiomis etiketėmis, skonis ir kodėl taip nutiko, ar taip mes prarandame savo maisto tradicijas ir atsidavėme globalizacijos tėkmei kalbamės su Rasita Kraujelyte-Noreike, Lietuvos tautinio paveldo gamintojų ir kūrėjų asociacijos valdybos nare ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos skyriaus vyriausia veterinarijos gydytoja Elena Kiškiene.

Antroje laidos dalyje – profesionalus sodininkas Gediminas Cijūnaitis paaiškins, ką baigiantis pavasariui veikti sode ir kaip apsaugoti augalus ypatingai šaltą gegužę. Iki šiol dirva nėra pakankamai įšilusi, tačiau vaismedžiai žydi fantastiškai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai