Delfi rytas. Vyriausybė svarstys dėl privalomo dalies darbuotojų skiepijimo: situaciją aiškina darbo teisės ekspertas (0)

46474
2021 m. spalio 6 d. 08:52
Šiandien Vyriausybės posėdybė turėtų būti svarstomas klausimas dėl privalomų skiepų daliai darbuotojų ir prievolės darbdaviams mokėti už nenorinčiųjų pasiskiepyti testus. Apie galimus scenarijus šį rytą kalbėsime su darbo teisės ekspertu, advokatu Viliumi Mačiulaičiu.

Neseniai pasirodė informacija, jog kavos kainos drastiškai kils, o taip pat ir tai, jog gali atsirasti kavos deficitas. Kas lemia kavos puodelio kainą, kaip ir dėl ko kainos kinta, sužinosite reportaže.

Pirmadienio vakarą sutriko socialinio tinklo „Facebook“ ir jo valdomų programėlių veikla. Dešimtys milijonų vartotojų visame pasaulyje daugiau nei 6 valandas negalėjo naudotis ne tik pačiu feisbuku, bet ir „Messenger“, „Instagram“ ir „WhatsApp“ programėlėmis. Lietuvoje šiuo metu užfiksuotas rekordinis išsiųstų sms žinučių skaičius, vartotojai persikėlė į konkurentų socialinį tinklą „Twitter“, o atkūrus programėlių veiklą žmonės dalijosi įspūdžiais, kad pagaliau nenaudojant socialinių tinkle kelias valandas pavyko gerai išsimiegoti. Tad apie elgesį socialiniuose tinkluose ir priklausomybę nuo jų - pokalbis su LSMU Neuromokslų instituto klinikiniu psichologu dr. Juliumi Burkausku.

Garsios maisto tinklaraštininkės Indrė Trusovė ir Kristina Pišniukaitė-Šimkienė pakvietė vaikus į virtuvę – tapo knygos „Kakė Makė. Receptai“ autorėmis. Receptų knyga vaikams ir visai šeimai bus pristatoma rytoj, o kokių receptų ten bus galima rasti, pasikalbėsime su pačiomis knygos autorėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai