Delfi rytas. Visuomenės toleruojama priklausomybė: kodėl rūkymas vis dar nelaikomas liga? (7)

30906
2021 m. liepos 23 d. 07:00
Nors visuomenėje įprasta manyti, kad sunkiausiai įveikiama priklausomybė nuo alkoholio, žolės ar kokaino, iš tiesų daugiausia problemų sukelia rūkymas. Kartą pripratus rūkyti, ypač jauno amžiaus asmenims, tikimybė mesti – gana maža. Ar tikrai šios priklausomybės įmanoma atsisakyti vien tik valios pastangomis ir kur kreiptis pagalbos? Apie tai šiandien kalbėsime su psichiatru, psichoterapeutu Raimondu Alekna.

Taip pat nusikelsime į Klaipėdą, kur šiandien prasideda Jūros šventė. Kaip miestas ruošiasi užtikrinti šventės dalyvių saugumą ir ko galima šiemet tikėtis didžiausiame vasaros pajūrio renginyje? Viską pamatysite ir sužinosite „Delfi rytas“ parengtame reportaže.

Birželio mėnesį buvo atliktas vietinio turizmo tyrimas, kurio metu įvertinti 2020-2021 metų vietos keliautojų įpročiai ir kelionių tendencijos. Ką atskleidė šis tyrimas ir kaip pandemija pakeitė lietuvių keliavimo įpročius šiandien mums papasakos Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ analitikė Lina Brazytė.

Tradiciškai penktadienį skelbsime „Delfi plius“ vasaros konkurso savaitės laimėtoją ir pretendentą laimėti „Mazda“ elektromobilį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai