Delfi rytas. Vilniaus vicemeras Benkunskas — apie naujausią informaciją dėl evakuoto daugiabučio Gabijos gatvėje (3)

65941
2021 m. kovo 9 d. 08:00
Savaitgalį pranešus apie galimą gedimą Astravo atominėje elektrinėje, kilo nerimas dėl radiacinės taršos poveikio Neries upei elektrinės avarijos atveju. Vilniaus valdžia skatina atkreipti dėmesį į geriamojo vandens tiekimo problemas, tad apie tai kalbėsime su Vilniaus miesto vicemeru Valdu Benkunsku.

Amerikos kosmoso agentūra NASA tyrinėti Marso į raudonają planetą nuleido marsaeigį „Perseverance“. O prieš šio marsaeigio kūrimo prisidėjo ir lietuvė fizikos mokslų daktarė Simona Liukaityte-Suszczynska, su kuria susipažinsime laidoje.

Prieš daugiau nei tris dešimtmečius vaikų pramoginės muzikos choro EN DEN DU vadovas Vadimas Kamrazeris su tuometiniu RONDO grupės lyderiu Gintautu Tautkumi pristatė bendrą kūrinį – dainą „Trečiasis atsidusimas“, kuri tuomet pirmą kartą atlikta Vilniaus Koncertų ir Sporto Rūmuose. Šiemet ši daina suskambėjo dar kartą – tik jau su dabartiniu RONDO lyderiu Aleksandru Ivanausku ir jau užaugusiais bei po pasaulį išsisbarsčiusiais tuometiniais choro vaikais. „Delfi ryte“ — pristatysime šią dainą ir pasikalbėsime su Vadimu Kamrazeriu.

Muzikinio projekto „Lietuvos balsas” dalyviai žengė į finišo tiesiąją — šiemet finaliniam ketvertui suteikta unikali galimybė paruošti po autorinį singlą, prie kurių prisidėjo dalyvių mokytojai ir kiti muzikos profesionalai. O šį rytą sveikinsimės su viena iš finalininkių Liepa Malinauskaite ir jos mokytoju Donatu Montvydu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai