Delfi rytas. Vienas labiausiai nukentėjusių sektorių laukia atsakymų: ar realu, kad šią vasarą sugrįš koncertai ir festivaliai? (7)

45670
2021 m. vasario 24 d. 08:20
Kultūros ir kūrybinis sektorius išskiriamas kaip vienas labiausiai nukentėjusių ir paveiktų ekonomikos sektorių COVID-19 pandemijos metu. Lietuvoje sektoriaus atstovai vis dar neturi aiškumo dėl laipsniško karantino atlaisvinimo priemonių bei veiklos atnaujinimo perspektyvų, todėl susivienijusios 10 organizacijų kreipėsi į valdžią su siūlymu bendradarbiauti ir greičiau priimti sprendimus. Apie tai kalbėsime su Renginių industrijos asociacijos pirmininku Valdu Petreikiu ir prodiuseriu Lauru Lučiūnu.

Užimtumo tarnybos duomenimis, dėl pandemijos išaugusio nedarbo pasekmes šiemet labiausiai jaus vyresnio amžiaus žmonės, jaunimas ir moterys. Taip pat – žemą kvalifikaciją turintys vyresni asmenys. Kaip atrodys darbo rinka, kokių profesijų atstovams bus sunkiausia, o kokių darbuotojų kaip tik trūksta, pokalbis su „CVonline“ marketingo vadove Rita Karavaitiene.

„Delfi“ kartu su įmone „RT TAX“ organizuoja „Metų emigranto“ konkursą, kurio metu renka geriausią emigrantą. Kalbėsime su „RT TAX“ marketingo specialistu Domantu Bukausku.

Beveik trečdalis europiečių emocinių ir psichologinių sunkumų turėjo dar iki COVID-19 pandemijos pradžios, tačiau psichikos sveikatos specialistai pastebi, jog su šiomis problemomis dabar susiduria net ir tie, kurie iki karantino niekuo nesiskundė. Daugiau žiūrėkite – Gintarės Bakūnaitės paruoštame reportaže.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7476
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7700