Delfi rytas. Vestuvių sezonas įsibėgėja: kokios paslaugos brango ir kiek lietuviai išleidžia šventei (0)

32086
2021 m. birželio 30 d. 08:37
Darbo rinkoje susidarė ironiška situacija – verslas skundžiasi darbuotojų trūkumu, tuo tarpu Užimtumo tarnybos statistika rodo, kad rinkoje – net 240 tūkst. registruotų bedarbių. Pati tarnyba pripažįsta, kad papildoma pagalba dėl COVID-19 dalį bedarbių skatina nedirbti. Užimtumo tarnybos darbuotojų patirtimis siūlant darbą žmonėms domėjosi „Delfi“ verslo žurnalistas Ernestas Naprys.

Socialinių mokslų kolegija pradėjo taikyti naują ugdymo metodą – patirtinį ugdymą. Daugiau apie šią metodiką ir tai, kuo ji skirsis nuo įprasto ugdymo, kalbėsime su Socialinių mokslų kolegijos kanclere Gabija Skučaite.

Vasara – vestuvių metas. Kaip keičiasi vestuvių mados, kiek lietuviai skiria pinigų šiai šventei ir kaip pandemija pakoregavo švenčių planavimą ir kainas, pasikalbėsime su vestuvių organizatore Laura Vagone.

Mokymasis visą gyvenimą gali užtikrinti pilnavertiškesnį dalyvavimą visuomenės gyvenime bei ilgesnę karjerą. Kas gali padėti pasirengti sidabrinei ekonomikai, kalbėsime su „Verslo angelų fondų“ vadovaujančiu partneriu Arvydu Strumskiu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai