Delfi rytas. Vėjo jėgainių potencialas Lietuvoje: kiek jos gali sumažinti gyventojų sąskaitas už elektrą? (0)

24822
2022 m. lapkričio 14 d. 10:40
Jau 31-erius metus lapkričio 14 d. minima Pasaulinė diabeto diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį ir plėsti supratimą apie šią ligą. Ta proga menininkai iš viso pasaulio ragina pamatyti diabetą, o viena jų – lietuvė Agnė Kišonaitė, kuri laidoje papasakos, su kokiais iššūkiais tenka susidurti jau 10 metų sergant diabetu.

Iš Klimato kaitos konferencijos Egipte grįžusi „Tvari Lietuva“ iniciatyvos vadovė Rugilė Matusevičiūtė papasakos, ar konferencijoje buvo pasiekta konkrečių rezultatų ir kodėl šiemet renginys sulaukė daug kritikos.

Jau gruodžio 8 d. sporto gerbėjų pasiilgtoje Kauno sporto halėje vyks „UTMA Winter Edition“ turnyras. Jame bus galima išvysti geriausius Lietuvos kovotojus, kuriems tikrą ir nesuvaidintą iššūkį mes tituluoti sportininkai iš viso pasaulio. Plačiau šį renginį ir laukiančias kovas pristatys sportininkas, daugkartinis „Bushido SWAT“ turnyrų nugalėtojas Dovydas Rimkus-Rimkenzo.

Lietuvos gyventojams nuo praėjusios savaitės pasiūlytas nutolusios vėjo jėgainės nuomos modelis. Kaip jis veikia, ką reiktų žinoti jį besirenkantiems ir kiek tai gali sumažinti sąskaitas už elektrą. Apie tai laidoje pokalbis su Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentu Martynu Nagevičiumi ir „Ignitis“ plėtros vadovu Karoliu Dargiu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai