Delfi rytas. Vasarines keičiam į žiemines: kur dėti padangas, kad negautum baudosir pokalbis apie plaučių vėžį su gydytoja pulmonologe Vaida Gedvilaite (4)

36518
2020 m. lapkričio 10 d. 08:34
Senos padangos išmetamos pakelėse, miškuose ar tiesiog paliekamos prie buitinių atliekų konteinerių. Ką daryti? Ar pandagomatų įrengimas – išeitis? Kur dėti senas padangas? Apie tai laidoje kalbėsime su Gamintojų ir importuotojų asociacijos direktore Asta Pakšaite-Marcinkiene.

O vėliau su Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininku Vytautu Grašiu kalbėsime apie vairuotojų pareigingumą: ar visi pasikeičia padangas iki lapkričio 10-osios ir kaip pareigūnai reaguoja, jei padangos nepakeistos pirmąją dieną po numatyto termino.

Vėliau laidoje – pokalbis su Nacionalinio vėžio instituto Krūtinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytoja pulmonologe Vaida Gedvilaite apie plaučių vėžį.

O laidos pabaigoje kalbėsime apie Konstitucijos egzaminą kartu su egzamino ambasadoriumi Antanu Juknevičiumi ir prizininke Evelina Mincevičiūte. Teisingumo ministerijos organizuojamą egzaminą visi Lietuvos piliečiai šįmet galės laikyti jau 14-ąjį kartą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai