Delfi rytas. Vakcinacijoje pirmaujančiose šalyse didžiausi skiepų skeptikai — jaunesni žmonės: ar tam pasiruošusi Lietuva? (0)

49547
2021 m. gegužės 19 d. 08:23
Visai netrukus pasieksime lūžio tašką, kai vakcinacijos nuo COVID-19 procese nebeliks klausimo dėl vakcinų pasiūlos, tad su Sveikatos apsaugos viceministre Živile Simonaityte pasikalbėsime, kaip Vyriausybė užtikrins tvarią vakcinų paklausą.

„Delfi“ pristato straipsnių ciklą „Sekant pinigus“ apie tai, kas ir kaip Lietuvoje finansuoja dezinformaciją. Tiek Rusijos valstybinė žiniasklaida, tiek vietinės viešosios erdvės paraščių veikėjai nuolat kartoja kelis Lietuvą menkinančius pasakojimus. Tad pasidomėsime, kaip Kremliaus propaganda atsiranda vietinių dezinformatorių lūpose.

Skaudus įvykis Šiauliuose, kai iš gyvenimo pasitraukė jauna medikė, į dienos šviesą vėl iškėlė mobingo darbe problemą. Teisėkūros atstovai atkreipia dėmesį, kad mobingą sunku įrodyti, todėl siekiama šią savoką įrašyti į Darbo kodeksą. Daugiau apie teisines galimybes atpažinti ir įrodyti mobingą, kalbėsime su advokate Rūta Žukaite.

Jau visai netrukus – pirmadienį – startuos didžiausias Baltijos šalyse inovacijų festivalis LOGIN 2021. Čia savo patirtimi ir idėjomis dalinsis Lietuvos ir užsienio technologijų ekspertai bei verslo profesionalai. Šiemet geroji naujiena - visus pranešimus bus galima pamatyti nemokamai. Daugiau apie pačią konferenciją ir pranešėjus — pokalbis su LOGIN vadove Sandra Meškauskaite-Stepšiene.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai